Przewodnik po projekcie

facebook c    logo synaj small  logo synod white   

placowka_01
placowka_02
placowka_03

dsc09692Z cyklu wakacje na sportowo postanowiliśmy spróbować swoich sił w tenisie ziemnym. Zabawa była fantastyczna, Pan trener pokazała nam że tenis również może nam dać dużo świetnej zabawy i pozwolić na spędzenie aktywnie czasu wolnego. Utwierdziło nas  to w przekonaniu że wybierzemy się tam ponownie.

DSC09678Po warsztatowych zajęciach w Muzeum w Ratuszu Tarnowskim postanowiliśmy dzięki otrzymanym materiałom edukacyjnym przypomnieć sobie o czym mówiła pani przewodnik ale również sami dowiedzieć się czegoś więcej o historii Miasta Tarnowa i nie tylko.

DSC09665Dnia 11 lipca dzieci naszej Placówki wzięły udział w zajęciach zorganizowanych w Muzeum Tarnowskiego Ratusza. Oprócz rysowania, zagadek dzieci wraz z przewodnikiem zwiedzały eksponaty muzealne oraz miały przyjemność przenieść się w czasy Pań i Panów dworu przymierzając stroje dawnych czasów.

DSC09734Pogoda nam dopisała kolejne wyjście i również cały czas w ruchu. Uwielbiamy Place zabaw, dostarczają nam wiele radości i zabawy.

IMG 0820Dzieci Naszej Placówki miały przyjemność popatrzeć na sowy, sokoły i jastrzębie oraz mały szansę dowiedzieć się jaką rolę te ptaki spełniają w przyrodzie i czym się różnią od siebie. Było to ciekawe doświadczenie w szczególności gdy sokół przelatywał przez obręcz stworzona z naszych rąk:) Dziękujemy za ożywioną lekcję przyrody.