Mikołajki

IMG 20191207 104334Tradycyjnie jak co roku przybył do nas św. Mikołaj.Oczywiście przyniósł ze sobą prezenty, które z niecierpliwością zaraz po jego wyjściu otworzyliśmy. Między słodyczami znajdował się super ciekawy piórnik z kredkami . Na piórniku były obrazki ,które należało pomalować wg własnego uznania. Zabraliśmy się od razu do pracy.Szkoda ,że Mikołaj przychodzi tylko raz w roku.

Królewna i Królewicz

2019 11 30 M 1Szukaliśmy w pamięci bajek i baśni gdzie występują postacie królewny i królewicza. Okazało się ,że znamy wiele jak np Kopciuszek, Śpiąca królewna, Królewna Śnieżka, Piękna i Bestia i inne. Oglądnęliśmy film o Roszpunce, a następnie projektowaliśmy stroje dla naszych dzisiejszych bohaterów.

Piłka nożna - trening 25 listopada

2019 11 25 pn 1Technika indywidualna - prowadzenie piłki zewnętrzną  i wewnętrzną częscia stopy zakonczone strzalem na bramkę - gra głową w dwójkach - małe gry 3x3 - cwiczenia wyciszające - konkurs rzutów karnych

Zdrowo żyjemy, bo zdrowo jemy

IMG 20191123 111955To motto na dzisiejsze zajęcia. Na początek poświęciliśmy czas na przypomnienie sobie co warto jeść aby, nie tylko kubki smakowe były zadowolone, lecz też cały  organizm. Po ustaleniu niektórych, oczywistych faktów zrobiliśmy pyszne sałatki owocowe, które ze smakiem zjedliśmy.

Piłka nożna - trening 18 listopada

2019 11 18 5Ćwiczenia ożywiające z piłkami - technika indywidualna  - gra z pierwszej pilki wewnetrzna częścią stopy - strzały na bramkę prostym podbiciem  - gra 3x3 - konkurs rzutów karnych.

Dzień Czarnego Kota

2019 11 16 m kot 02W tym dniu na nasze zaproszenie przybyła pani  Magda Lewicka -pracownik Animals wraz ze swoim czarnym kotem. Opowiadała o kocich zwyczajach, potrzebach, oraz o tym ja się zajmować, nie tylko czarnymi kotami. Kotka Zośka na początku spotkania nieufna ,szybko zaprzyjaźniła się z nami, podchodziła, wąchała a my mogliśmy ją głaskać.Na zakończenie zajęć robiliśmy koci portret.Pani Magdzie dziękujemy za przybycie

Figle migle

IMG 20191109 083951Sobotnie przedpołudnie spędziliśmy w  Centrum Zabaw Dziecięcych ,gdzie korzystaliśmy z  szeregu różnych atrakcji . Zabawy odbywały się w  suchym basenie z kulkami  na zjeżdżalni ,karuzelach i inne.

Piłka nożna - trening 4 listopada

tpn 4 11 1Technika indywidualna - dosk. prowadzenie piłki prawa lewa noga - uderzenia z pierwszej piłki prawa - lewa noga - strzały na bramkę po zwodzie i minięciu przeciwnika - małe gry 3x3  - konkurs rzutów karnych