Wyjazd Nordic Walking

8899574 m 201516 lipca – czwartek
9.00 – wyjazd „ze starej kapłanówki” ul. Dwernickiego 5

Wyjazd w kierunku Rzepiennika Strzyżewskiego. Szlak niebieski (około 90 minut) przez Dąbry od Rzepiennika Strzyżewskiego. Dokładamy czas na historię i przyrodę. W drodze powrotnej proponujemy zatrzymać się w Ryglicach. Powrót około godziny 13.00. Przewodnik – Pani Janina Waszkiewicz. Uczestnictwo bezpłatne. Decyduje pierwszeństwo zgłoszeń telefonicznych lub osobiście w Kanie.

W hołdzie Polskiemu Papieżowi

papież 03Cykl obchodów organizowany przez:

  • Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli 
  • Katolickie Centrum Edukacji Młodziezy KANA
  • Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców
  • Uniwersytet Nauczania Społecznego Jana Pawła II w Tarnowie

organizator 02    UNSJP2 logo

Konkurs multimedialny

dla uczniów szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych na wykonanie prezentacji multimedialnej poświęconej Janowi Pawłowi II (szczegóły w regulaminie)

Konkurs literacki

dla uczniów drugiego etapu edukacyjnego (w kategoriach klas: 4-6 i 7-8) na pracę literacką w dowolnej formie pt. „Jan Paweł II i moja rodzina” (szczegóły w regulaminie)

Konkurs plastyczny

dla uczniów pierwszego etapu edukacyjnego (klasy 1-3) na wykonanie pracy plastycznej poświęconej Janowi Pawłowi II (szczegóły w regulaminie)

Konkurs na opracowanie scenariusza lekcji

dla nauczycieli szkół podstawowych - scenariusz ma nawiązywać do życia i nauczania Jana Pawła II (szczegóły w regulaminie)

Gra miejska „Tarnów z Janem Pawłem II”

dla uczniów szkół podstawowych na opracowanie gry miejskiej, której fabuła oparta jest na życiorysie Jana Pawła II (szczegóły w regulaminie)

Konferencja naukowa

„Aby «człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem».
Pedagogiczne inspiracje w nauczaniu


Informacje na stronach internetowych organizatorów:

Patronat honorowy

patronat honorowy

Patronat medialny

patronat medialny 02

Msza św. z udziałem seniorów tarnowskiej KANY

transmisjaTradycyjnie w pierwszy czwartek miesiąca, tj. w najbliższy czwartek o godz. 9:00 zostanie odprawiona Msza św. z udziałem seniorów tarnowskiej KANY. 
Niestety tym razem będzie to możliwe tylko za pośrednictwem internetu poprzez wejście na adres http://tarnow.aztv.pl/. Bazylika Katedralna pw. Narodzenia NMP w Tarnowie
Zapraszamy do wspólnej modlitwy.