Wycieczka do Ciężkowic

IMG 20200706 WA00046 lipca 2020 roku wychowankowie placówki wzięli udział w wycieczce do Ciężkowic. Głównymi  atrakcjami wycieczki było zwiedzanie rezerwatu przyrody ,,Skamieniałe Miasto”, Dworu Paderewskiego i wieży widokowej w Bruśniku.

Upominek dla Taty

pwd dzien taty 5Mama i Tata to najważniejsze słowa w życiu dziecka. Są one uosobieniem ciepła, miłości, bezpieczeństwa i troski. Dlatego pielęgnowanie oraz umacnianie więzi między dziećmi i rodzicami jest rzeczą  niezmiernie ważną. W tym roku wychowankowie przez dwa przygotowali własnoręcznie pomalowane serce dla taty    i uczyli się na pamięć wiersza: „ Tato”.

Mozaika z papieru

20200701 105350W kolejnym dniu wakacji wychowankowie otrzymali kolorowy wzór ze zwierzątkiem morskim. Zadaniem było wyklejenie obrazka za pomocą małych kolorowych kwadracików. Po zajęcia plastycznych odbyły się kolejne zajęcia taneczne. Po wspólnym obiedzie wychowankowie wybrali się pod fonntanę z Układem Słonecznym. Wszystkim podopiecznym miło upłynął dzień w KANIE.

Zajęcia taneczne – Zumba

pwd zumba 06 318 czerwca 2020 roku wychowankowie placówki po raz pierwszy uczestniczyli w nauce Zumby, która jest połączeniem Zumby Fitness i innych tańców. Zajęcia wszystkim bardzo się podobały.

Ćwiczenia i zabawy na basenie

pwd basen 2020 06 30 6Dnia 30 czerwca wychowankowie Placówki po kilkumiesięcznej przerwie ponownie mogli skorzystać z zajęć na basenie w Tarnowie – Mościcach. Zajęcia w wodzie  wpływają pozytywnie na rozwój i sprawność każdego dziecka.

Urodziny w KANIE

pwd urodziny VI 316 czerwca obchodziliśmy urodziny naszych wychowanków, którzy urodzili się w marcu, kwietniu, maju i czerwcu.  

Samych piątek i szóstek w szkole,
szalonych marzeń w głowie,
oddanych przyjaciół
i uśmiechu na każdy dzień!

od kierownika, wychowawców i rówieśników

Zajęcia taneczne - Zumba

PWD Zumba A 1Po raz kolejny chętnie uczestniczyliśmy w zajęciach tanecznych w Placówce, które bardzo nam się podobają.

„Pyszne lody dla ochłody”

pwd 2020 06 15 412 czerwca wychowankowie z naszej placówki wybrali się na lody i gofry. Samodzielnie skomponowane lody i gofry podopieczni degustowali podczas spaceru po tarnowskim rynku i bulwarach nad Wątokiem. Po smacznych lodach i gofrach wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni wrócili na pyszny obiad do placówki.